Znakowanie i zdobienie odzieży

Haft komputerowy, Nadruk

Świadczymy kompleksowe usługi znakowania w zakresie nadruków oraz haftu komputerowego.

Haft komputerowy

Świadczymy usługi w zakresie haftu komputerowego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych firm, agencji reklamowych, producentów odzieży oraz indywidualnych odbiorców. Wykonujemy hafty na różnych produktach, od odzieży po torby, pościel, ręczniki, koce, wykroje a także naszywki oraz emblematy.

Do wykonania haftu niezbędny jest program sterujący dla maszyny hafciarskiej. Koszt wykonania programu jest jednorazowy i zależy od stopnia skomplikowania projektu. Cena haftu zależna jest od ilości ściegów, dlatego każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Ilość ściegów jesteśmy w stanie sprawdzić po przesłaniu wzoru, więc całkowity koszt zamówienia jest możliwy do ustalenia po przesłaniu projektu.

Dysponujemy profesjonalnym studiem haficarskim jakim jest Wilcom Embroidery Studio oraz profesjonalnych projekantów, więc żaden wzór nie będzie dla nas problemem.

Nadruk

Wykonujemy nadruki wg kilku sprawdzonych metod. Jedną z nich jest sitodruk. Jest to metoda powszechnie stosowana przy produkcji odzieży reklamowej. Obok sitodruku stosujemy również metodę sublimacji, która doskonale sprawdza się przy oznakowywaniu np. kamizelek ostrzegawczych. 

Wykonujemy nadruki na różnego rodzaju tkaninach i ubraniach. Naszym atutem jest szybkość realizowania zleceń. Po przesłaniu pliku z projektem na adres e-mail otrzymają Państwo w odpowiedzi całkowity koszt realizacji zlecenia.

Cena nadruku zależna jest od jego formatu i złożoności kolorystycznej.

Usługi, które świadczymy w ramach nadruku:

  • sitodruk
  • sitodruk termotransferowy
  • sublimacja
  • termotransfer
  • folia flex
  • flock

Zapraszamy do współpracy.